75-та студентська науково-практична конференція секції «Технології захисту навколишнього середовища»

4 – грудня 2023 року на кафедрі технологій захисту навколишнього середовища і деревини та безпеки життєдіяльності відбулася 75-та студентська науково-практична конференція ННІ ДТД. У засіданні приймали участь студенти спеціальностей 183 «Технології захисту навколишнього середовища» та 187 «Деревообробні та меблеві технології». Було представлено 10 доповідей. Керівник секції  – доц. Губер Ю.М. Конференція відбулась дистанційно.

Засідання секції ТЗНС

Конференція проходила досить жваво. Доповіді були цікавими та ґрунтовними. Для прикладу,  студентка групи ТЗНСС-21 Бойко Я.М. (керівник доц. Сторожук В.М.) доповіла про перспективні моделі управління побутовими відходами.

Доповідь ст. гр. ТЗНСС 21 Бойко Я.М.

Цікаву концепцію запропонувала студентка  гр. ТЗНС-21 Бідасюк І.Ю., (керівник: доц., к.т.н. Сторожук В.М.) у доповіді «Шляхи захисту водних ресурсів від промислового впливу»

Доповідь ст. гр. ТЗНС 21 Бідасюк І.Ю.

Студенти гр. ТЗНС-51м Зонгайм Ю.В. та Мовчан В.В. під керівництвом доц., к.т.н. Сомар Г.В. презентували доповідь «Оцінка життєвого циклу – інструмент вирішення екологічних проблем поствоєнної України

Доповідь ст. гр. ТЗНС-51м Зонгайм Ю.В. та Мовчан В.В.

З цікавою доповіддю «Технології виробництва біовугілля» виступили ст. гр. ТЗНС-21 Іванська А.В. та Мякуш В.Б. під керівництвом ст. викл., к.б.н. Маєвської О.М. та доц., к.х.н. Демчини Р.О.

Доповідь студентів гр. ТЗНС-51м Зонгайм Ю.В. та Мовчан В.В.

З доповіддю «Дослідження зміни властивостей деревини бука у процесі пропарювання» виступив ст. гр. ТВД-61м Кафтанов Д.Ю. Керівник: доц., к.т.н. Губер Ю.М.

Доповідь студента ст. гр. ТВД-61м Кафтанова Д.Ю.

Обговорення доповідей студентів

Після обговорення та жвавих дискусій були відзначенні кращі роботи

Перше місце присуджено доповідачці групи ТЗНСС-21 Бойко Я.М. «Перспективні моделі управління побутовими відходами». Керівник: доц., к.т.н. Сторожук В.М.

Друге місце – ст. гр. ТЗНС-51м Зонгайм Ю.В., Мовчан В.В. «Оцінка життєвого циклу – інструмент вирішення екологічних проблем поствоєнної України». Керівник: доц., к.т.н. Сомар Г.В.

Третє місце –  ст. гр. ТВД-61м Кафтанов Д.Ю. з доповіддю «Дослідження зміни властивостей деревини бука у процесі пропарювання».

Керівник: доц., к.т.н. Губер Ю.М.

Підготували:                                                                        доц. Губер Ю.М.

проф. Кшивецький Б.Я.