Зустріч викладачів та студентів спеціальності 183 «Технології захисту навколишнього середовища» для обговорення можливостей поєднання навчання і роботи за обраним фахом

4 листопада 2021 року відбулась зустріч викладачів кафедри ТЗНС і Д, БЖД та СК із студентами всіх курсів навчання спеціальності 183 «Технології захисту навколишнього середовища». На зустрічі студенти старших курсів, які у вільний від навчання час працюють за фахом на ТОВ «МОНОЛІТ-ЕКО» відповідно до угоди про співпрацю між нашим університетом та ТОВ «МОНОЛІТ-ЕКО», поділилися своїм досвідом, щодо поєднання навчання та роботи. Зустріч відбулась дистанційно та здійснювався запис.

Основною метою зустрічі було донести до студентів молодших курсів спеціальності «Технології захисту навколишнього середовища» думку студентів старших курсів, щодо застосування знань та умінь, які вони отримали під час навчання та їх використання у реальних практичних умовах. Своїм досвідом навчання та роботи поділились студенти другого курсу скороченої форми навчання, а саме Олег Садовий та Ольга Фульмес, які у вільний від навчання час працюють на ТОВ Моноліт-Еко. 

Як сказав Олег Садовий, що робота за фахом є важкою, оскільки необхідно мати знання з багатьох предметів, які вивчались під час навчання. Окрім того багато потрібно приділяти уваги самопідготовці. Також Олег розказав про основні завдання, які стоять перед ним, яку роботу він виконує, тощо. Студент наголосив, що робота хоч і важка, але якщо добре навчатися і мати знання, то нічого складного немає. Робота йому подобається, заробітною платою задоволений.

Студентка Ольга Фульмес зазначила, що дана спеціальність не є суто екологічна, тому необхідно знати технологічні дисципліни. Відзначила, що дана спеціальність є дійсно високооплачуваною і перспективною.

Після виступу відбулось обговорення, студенти задавали запитання, на які отримували професійні відповіді. Підсумувала зустріч наставник студентів групи першого курсу ст. викл. Маєвська О.М.

Відео зустрічі: https://drive.google.com/file/d/1tFYZ7yOLXxufv1q4pd1qd6Dk6Z3Qreg7/view

Підготував зав. каф. ТЗНС і Д, БЖД та СК Кшивецький Б.Я. та доц. Соколовський І.А.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *